Adachip ailesi, Zynga chip satışı konusunda oyuncularını memnun eden hizmet anlayışlarını sürdürmeye devam ediyor. Ağustos ayı itibariyle +5,000 oyuncusuna satışlarını yapan ve geniş ürün stokları üzerinden, ödemelerden hemen sonra aktarımları gerçekleştiren bu altyapı, her geçen gün daha fazla oyuncu tarafından ortak tercih olarak gösterilmektedir. Siz de hemen hizmetlerden faydalanmak ve bu işlemleri elde edebilmek adına tek tıkla bağlantı kurmayı ihmal etmeyin.

24 saat boyunca müşteri hizmetleri desteğini sunan Adachip, aynı zamanda oyuncularına ‘kalite odaklı’ bir çalışma ortamı kurmakta ve %100’e kadar memnun olacağınız bir çalışma hizmetini aktarmaktadır. Bu sayede en ufak bir kusurla karşılaşmadan ödemeleri yapabilecek, ödemelerden hemen sonra canlı yardım hattı ile kontak kurarak dakikalar içerisinde ucuz chip satışı hizmetlerinden faydalanabileceksiniz. Poker oyuncularının büyük bir kesimi hesaplı fiyatlardan chipler temin etmek ve oyunları ‘hobi’ olarak oynayabilmek adına Adachip’e yönelmektedir. 10 seneyi aşkın süredir Zynga chip satışında markalaşan firmamız, oyuncularına güler yüzlü hizmetler aktarmaya devam ediyor.

Sorunsuz Teslimat ve Güler Yüzlü Hizmet!

Adachip ailesi, ucuz chip satışı konusunda oyuncularına ‘sorunsuz teslimat ve güler yüzlü hizmet’ sloganı ile işlemler sağlamaktadır. Bu sayede birçok oyuncu adayı, herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadan yatırımlarını sağlayabilmekte ve bu hizmetlerden faydalanabilme olanaklarına da erişmektedir. Kusursuz bir şekilde oyun oynamanız ve ek olarak ödemelerin ardından teslimatları elde etmeniz bakımından geliştirilmiş olan bu altyapıyı tercih etmekten geri kalmayın.

Günden güne daha fazla oyuncu adayı tarafından tercih edilen Adachip, Zynga chip satışı konusunda da Türkiye’de markalaşmış bir firmadır. Binlerce kullanıcıya günlük teslimatlar yapan ve her bütçeye hitap eden paket seçenekleri aktaran Adachip, bu çalışmaları ile beraber sınıfında göz doldurmaya devam ediyor! tek tıkla ucuz chip satışı ve çok daha fazlası hizmetlere erişebilmek adına bağlantınızı kurun. Bu alanda aktif olarak geliştirilmiş ödeme yöntemleri ise;

  • Kredi kartı ile ödeme
  • EFT ve Havale ile ödeme
  • Ecopayz gibi alternatif ödeme kanalları
  • Western Union ve SWIFT ile ödeme

Bir önceki yazımız olan Ağustos Ayının Zynga Chip Satış Lideri! başlıklı makalemizde ucuz chip satışı ve zynga chip hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir