Cart

Adachip ile Yenilenen Chip Satış Ödeme Yöntemleri

Adachip, Türkiye’de chip satış hizmetlerini 2010 yılından bu yana oyuncu kadrosu ile buluşturan ve çıtasını hep bir basamak üstte tutmayı başarmış platformdur. Yakaladığı bu başarı ortalaması ile markalaşan ve adından söz ettiren site, her geçen gün hizmet çıtasını daha üst seviyeler de tutuyor. Siz de yatırım olanaklarını sağlamak ve sınıfında her daim oyuncularına anında teslimat garantisi sunan bir siteden alışverişler yapabilirsiniz.

Yenilenen ödeme yöntemleri doğrultusunda oyuncular Zynga chip satışı ve diğer hizmetlerden faydalanmak istedikleri vakit anında girişlerini gerçekleştirmektedir. Bu noktada oyunculara sunduğumuz ödeme yöntemleri aşağıda ki gibidir;

  • ATM’den kartsız işlemle ödeme yapma
  • Havale ve EFT ile ödeme yapma
  • Yurtdışı ödeme kanalları ile para aktarmak
  • Kredi kartı ile ödeme

Seçenekleri Adachip’te! Bağlantınızı kurun, chip satış konusunda rekorlar kıran bir siteden alışverişinizi rahat adımlarla gerçekleştirin. Binlerce oyuncunun ortak tercihi olan Adachip, bu hizmetleri ile marka değerini hep bir basamak öne çıkartmaktan geri kalmamaktadır.

Günlük Yüzlerce Oyuncunun Zynga Chip Satışından Faydalandığı Platform!

Adachip, günlük yüzlerce farklı oyuncuya Zynga chip satışı konusunda üst düzey hizmetler sunmaktadır. Bu sayede oyuncular memnuniyet garantili bir hizmetin kapısını aralamak ve oyunlardan yüksek başarı elde etmek adına bağlantı kurabilmektedir. Binlerce oyuncuya yüz güldüren imkanları sıralayan platform, her geçen gün bu alanda ki başarısı ile markalaşmaya devam etmektedir. Siz de hemen tek tıkla bağlantınızı kurun ve cazip fiyatlardan paketleri tedarik edin.

Aynı zamanda chip satış ve çok daha fazla konuda 24 saat boyunca müşteri hizmetleri desteği sunan platform, burada ki başarı oranı ile kendi klasmanında yükselmeye devam etmektedir. Hizmetler ile beraber artık hesaplı fiyatlardan dilediğiniz gibi alışveriş yapma kolaylığına sahip olabileceksiniz. Zynga chip satışı ve çok daha fazlasını vaat eden Adachip, bu sayede günlük birçok oyuncunun poker odalarında rekabeti arttırmasına imkan yaratmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...