Cart

Bütçenize Uygun Facebook Chip Satışı Paketlerini Kaçırmayın

Adachip güvencesi altında artık siz de bütçenize uygun Facebook chip satışı paketlerini satın alabileceksiniz. Bu alanda üst düzey bir hizmeti sunan ve sınıfında her geçen gün çıta atlayan ekibimiz, yakalamış olduğu bu hizmet ayrıcalıkları ile öne çıkmaktadır. Türkiye genelinden pek çok oyuncunun tercihi olan firmamız, 2010 yılından bu yana sektöre aktif olarak hizmet vermektedir.

Poker odalarına gösterilen ilgi çığ gibi büyürken oyuncular kendi tarzlarına hitap eden paketleri satın alabilmek adına yoğun araştırmalar yapmaktadır. Ucuz chip satışı ile gündeme gelen ekibimiz, bu alanda çıtasını hep bir basamak yukarı çıkartmayı hedefliyor. Bu da oyuncuların herhangi bir paketi gözden geçirmesine ve satın alımları anında tamamlamasına imkan tanıyan bir durum niteliği olarak görülmektedir. Birbirinden özel ve güzel paketleri anında satın alarak poker odalarına bağlantı kurmak ve rekabeti daha üst seviyeye taşımak ister misiniz? Hemen Facebook chip satışı paketlerine göz atın.

Adachip Ödeme Noktaları

Adachip, ucuz chip satışından faydalanmak isteyen oyuncularına 7/24 ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ödeme noktalarını günden güne genişleten ve daha fazla oyuncuya sesini duyuran ekibimiz;

  • Kredi kartı ile kolay ödemeler yapmanıza yardımcı oluyor.
  • ATM’den kartla veya kartsız işlemle ödemeler yapabileceğinizi biliyor muydunuz?
  • Yurtdışı ödeme kanalları olarak Western Union ve SWIFT hizmetinizde!
  • Kendi hesabınızdan havale veya EFT ile anında Facebook chip satışından faydalanın.

Bu alanda çıtamızı daha üst konumlara çekebilmek adına oyunculara ‘güvenilir alan’ yaratan ekibimiz, 7 gün, 24 saat müşteri hizmetleri desteği vermektedir. Bu sayede kişiler seçtikleri paketi anında satın alabilmek ve ödemeleri her an gerçekleştirebilmek adına Adachip’i tercih etmektedir. Sizlere memnun edici gelişmeleri sunabilmek ve alanında önemli gelişmelerden faydalanmanızı sağlamak adına kusursuz bir çalışmayı sunmaktan geri kalmıyoruz. Tek tıkla iletişiminizi kurabilir, siz de ucuz chip satışı avantajlarından bütünü ile faydalanabilme kolaylığına erişebilirsiniz. Türkiye’nin 1 numaralı firması ile artık seçtiğiniz paketleri anında satın alma şansları söz konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...