Cart

Chip Satın Almanız Mı Gerekiyor?

Adachip, chip satın almak isteyen oyuncuları tek bir platform altında toplamayı başarmıştır. 10 yıllık deneyimi ile işinde uzman bir çekirdek kadro oluşturan firmamız, bu sayede oyunculardan gelen tüm talepleri anında çözüme kavuşturuyor. Seçtiğiniz paketi anında satın almak ve kullanımını sağlamak istiyorsanız, müşteri hizmetleri ile kontağa geçebilir ve ödemeleri aktarabilirsiniz. Ödemeler sonrasında oluşturacağınız siparişlere istinaden 5 ila 15 dakika içerisinde hesaplara transferler sağlanıyor.

Her bütçeye duyarlı ucuz chip satışı sunarak kullanıcılara keyifli vakit geçirme olanakları tanıyan ekibimiz, oyunlarda Türk kimliğini temsil etmenizi sağlıyor. Nitekim uluslararası bir platform olan poker odalarında her milletten oyuncuyu görmek söz konusudur. Bu alanda başarımızı çok daha üst limitlere çekmek ve sınıfında lider olan bir platformdan oyun oynamak istiyorsanız anında seçiminizi yapmayı ihmal etmeyin. Türkiye’de markalaşan ve sınıfında edindiği yeri her geçen gün daha üst konumlara taşıyan ekibimiz, sizlere chip satın alma konusunda üst düzey bir hizmeti değerlendirmenizi sağlıyor.

Chipler Ne Kadar Sürede Tarafıma Aktarılıyor?

Ucuz chip satışı paketlerini gözden geçirdikten sonra ödeme yollarından herhangi birisine aktarımı sağlayın. Daha sonrasında ise Adachip’ten bir üyelik oluşturun veya var olan üyeliğiniz ile bağlantı kurarak bir ödeme formu doldurun. Ortalama 15 dakika içerisinde satın aldığınız ürünler tarafınıza transfer edilir ve dilediğiniz gibi kullanabilme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Bünyemizde yer alan paketler;

  • Facebook oyunlarına özel chip satışları
  • Zynga oyunlarına özel chip satışları
  • Texas Hold’em Poker odalarına ait chipler

Sizlere tek tıkla sunuluyor. Durmayın, chip satın alma konusunda on binlerce oyuncunun ‘memnun müşteri referansı’ kapsamında tutulduğu Adachip’ten seçtiğiniz paketleri tedarik etmeyi ihmal etmeyin. Sınıfında edindiği bu yer ile kitlelere sesini duyurmayı başarmış olan platform, günden güne daha fazla oyuncu tarafından öne çıkartılmaktadır. Bu da oyunculara memnun edici gelişmelerin sunulması ve oyunların daha keyifli bir şekilde oynanması konusunda yardımcı oluyor. Ucuz chip satışına mı ihtiyacınız var? Tek tıkla ödeme formunu doldurun, ödemenizi aktarın ve chipler anında hesabınıza transfer edilsin!

Bir önceki yazımız olan Her Hafta Chip Satışı Paketlerine Özel Kampanyalar! başlıklı makalemizde chip satışı ve facebook chip satışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...