Cart

Facebook Chip Satışı 2018 Yılında Devam Ediyor

Adachip, 2018 yılı itibariyle oyuncularına Facebook chip satışı hizmetlerini sunmaya devam ediyor. binlerce oyuncunun günlük olarak alışveriş yaptığı ve her geçen gün çok daha fazla oyuncu adayının bu odalarda rekabeti sürdürdüğü düşünüldüğü zaman, ek kazanç elde etmek adına bu odalarda yatırım yapabilirsiniz. Türkiye genelinde aktif olarak 300,000’i aşkın poker oyuncusu günlük olarak bu odalara bağlantı kurmaktadır. Yatırım yapabilecekleri chipleri elde ettikten sorna oyunda rakiplerinize meydan okuyabilir, daha fazla kazancın kapılarını aralayabilirsiniz.

Her alanda üstün hizmetlerini oyuncuları ile buluşturan ve ucuz chip satışı sunarak ‘memnuniyet odaklı’ bir çalışmayı öne çıkartan Adachip, +10,000’den fazla memnun müşteri referansına sahiptir. Kesintisiz olarak siz de oyunlarınızı oynamak ve 24 saat boyunca ödemelerin hemen ardından teslimat imkanlarına erişebileceğiniz bir platformun güvencesi altında yer almak adına seçiminizi yapın. Alanında edindiği başarısını ve hedef çıtasını yükselten ekibimiz, güler yüzlü hizmeti ile oyunculardan gelen Facebook chip satışı taleplerine anında dönüş yapmaktadır.

Ucuz Chip Satışı Fırsatlarını Değerlendirin

Ucuz chip satışı ile oyunları her aşamada güvenilir bir şekilde oynamak ve rekabetçi odalarda birbirinize meydan okuma şanslarına ulaşabilirsiniz. Her alanda üstün hizmetler sunan ve çok daha fazla oyuncu tarafından ortak tercih olan sitemiz, 24 saat boyunca aktarımları sunması ile ünlenmiştir. Bu sayede oyuncular en ufak bir olumsuz etkenle karşılaşmamakta ve birçok farklı ödeme yöntemi ile işlemleri sağlayabilmektedir. Buna bağlı olarak Facebook chip satışı kapsamında oyunculara sunulan ödeme kanalları;

  • Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Havale ve EFT ile ödeme yapma şansı mümkün.
  • ATM’den kartsız işlemle ödemeler yapabilirsiniz.
  • Yurtdışı ödeme kanalları ile para transferi yapabilirsiniz.

Böylelikle oyuncuların güven altında yatırım yaptığı ve anında teslimat imkanlarından faydalandığı bir platformdan dilediğiniz ek hizmeti alabileceksiniz. Dünya çapında markalaşan Adachip, yurtdışı ödeme kanalları ile birçok ülkeden oyuncunun ucuz chip satışından faydalanmasını sağlıyor. Buna ilişkin olarak hemen siz de seçtiğiniz herhangi bir paketi sepetinize ekleyin ve uygun ödeme yöntemleri ile işlemler tamamlamaktan geri kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...