Cart

Facebook Chip Satışında 10 Yıllık Tecrübe

Adachip, 10 yıllık Facebook chip satışı tecrübesi ile oyuncularına üstün bir hizmet ayrıcalığı tanımaktadır. Kişiler güvenilirliği ve teslimat hızı ile ünlenmiş olan firmamızdan seçtiği paketleri anında tedarik edebilmektedir. Bu alanda hizmet çıtamızı daha üst seviyelere çekmek ve oyunculara memnuniyet odaklı çalışmalar sunabilmek adına kendimizi geliştirmekten geri kalmıyoruz. Ödemelerden 15-20 dakika sonrasında ürünler hesabınıza transfer edilmektedir.

Güvenilir ödeme yöntemleri yaratan ve kullanıcılarına kusursuzluğu vaat eden ekibimiz, bu alanda ki üst düzey hizmetleri ile beraber chip satın almak isteyen oyunculara destekçi olmaktadır. Siz de hemen bu ürünleri satın alabilmek ve aynı zamanda ekibimizin sunacağı kurumsal hizmetlerden faydalanmak adına seçiminizi yapın. Bu alanda doğru hizmet anlayışlarını benimseyen ekibimiz, 24 saat boyunca kitlelerden gelen talepleri tümü ile gözden geçirmektedir. Facebook chip satışı ve diğer tüm poker odalarında geçerli olan chipleri anında tedarik edebilirsiniz.

En Hesaplı Fiyat Garantisi ile Chip Satın Alın

Chip satın almak adına kullanıcılarına ‘en hesaplı fiyat garantisi’ sunan ekibimiz, bu alanda markalaşmaya son sürat devam ediyor. Diğer firmalar ile kıyaslandığı zaman başarısını ispatlamış ve daha üst alanlara çekmiş olan ekibimiz, birbirinden kaliteli odalarda dilediğiniz gibi oyun oynama şansları sunmaktadır. Siz de hemen bu ürünleri satın alabilmek ve rekabetin yoğunca gerçekleştiği odalarda kesintisiz oyun oynamak adına seçiminizi yapın.

Türkiye standartlarında binlerce oyuncunun günlük olarak Facebook chip satışı hizmetlerini değerlendirdiği bilinmektedir. Dünya genelinden milyonlarca oyuncu birbirleri ile rekabet halinde olmakta ve kazanç elde etmeye çalışmaktadır. Türk kimliğini bu odalarda temsil edebilmeniz ve diğer sitelerde ki uçuk fiyatlardan kaçınabilmeniz adına ‘kullanıcı memnuniyeti odaklı’ çalışan Adachip ile tanışabilirsiniz. Ödemeleri gerçekleştirebilmek için sunulan yöntemler;

  • ATM’den kartsız işlemle anında ödemeler yapabilirsiniz.
  • Kredi kartınız ile hemen ödeme aktarın ve ürünleri satın alın.
  • Yurtdışı ödeme kanalları (Western Union ve SWIFT) ile hızlı ödemeler yapabilirsiniz.
  • EFT veya havale sistemi ile ödemeler gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook chip satışına mı ihtiyacınız var? Adachip güvencesi altında seçtiğiniz tüm paketler, en hesaplı fiyatlardan adresinize kadar ulaştırılıyor.

Bir önceki yazımız olan Chip Satışında Günden Güne Markalaşan Firma başlıklı makalemizde chip satışı ve ucuz chip satışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...