Cart

Haftaya İndirimli Başladık

Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle..

Bu haftaya indirimli fiyatlar ile başladık. Geçici süre devam edecek bu fiyatlardan hemen yararlanın. Güncel chip satış fiyatları aşağıda listelenmiştir. Ucuz chip satış fiyatlarının kısa soluklu olacağını tahmin etmekteyiz. Bu sebeple oyun keyfinize aralıksız devam etmek için bu sıralar chip satın almanızı tavsiye ederiz.

Ban ve ceza riskini azaltmak için chip siparişi vermeden önce hesabınızda en az 2 milyon oyun fişi bırakmanızı tavsiye ederiz. Eğer hesabınızda chip yok ise sistemden chip alabilir veya bizden 10 TL lik Facebook Oyun Kartı alarak 2 milyon oyun fişi yüklemesi yapabilirsiniz. Kart yüklemesinden sonra bizden chip siparişi verebilirsiniz.

Chip satışı fiyatları bildiğiniz üzere günlük olarak değişmektedir. Bazen gün içerisinde de fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Aşağıda listelenen fiyatlar gün başlangıç fiyatlarıdır.

23 Mayıs 2016 Tarihi İtibari ile Chip Satışı Fiyatları:

100 Milyon Chip = 16,5 TL
250 Milyon Chip = 36,25 TL
500 Milyon Chip = 68 TL
1 Milyar Chip (1B) = 135 TL

Tüm Güncel Chip Satışı Fiyatları için Tıklayınız

DİKKAT: Sürekli alışveriş yapan sürekli müşterilerimize çok özel fiyatlandırmamız vardır. Özel fiyatlar için üye girişi yaptıktan sonra indirimli fiyatları görebilirsiniz.

Tüm chip satışı ürünleri için sağ taraftaki chip fiyatları linkini tıklayınız.
Detaylar için tıklayınız: Chip Satışı

Uyarı: Yukarıda ki chip fiyatları gün başlangıç fiyatlarıdır. Gün içerisinde fiyatlarda düşüş/artış olabilir. Anlık güncel chip fiyatlarını görmek için sitemiz üst menüde ki chip satışı linkini tıklayınız.

Loading...