Cart

Hakkımızda

ADAchip ekibi olarak 2010 yılında başladığımız chip satışı işinde hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sebebiyle çok kısa sürede büyük müşteri kitlesine sahip olduk. 2013 yılında hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla e-ticaret sitemizi kurduk. Aynı yılda şirketimizi açarak tüm işlemleri resmi ve kayıtlı hale getirdik. Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm chip satışı işlemleri resmi, kayıtlı ve faturalı olarak yapılmaktadır. Ekibimiz siz değerli müşterilerimize chip satışı konusunda her gün hizmet vermeye aralıksız devam etmektedir.

ADAchip ekibi olarak telefon, facebook, skype vs. alternatif yöntemler ile hiçbir şekilde satış veya destek hizmeti vermemekteyiz. Sadece sitemizde bulunan canlı destek hattı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Canlı Destek ekibimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Sitemizin sağ alt köşesinde bulunan Canlı Destek butonunu tıklayarak bizim ile çevirim içi iletişim kurabilirsiniz. Eğer sipariş verdiğiniz sırada canlı destek hizmetimize ulaşamıyorsanız lütfen bir süre bekleyiniz. Canlı Destek ekibimiz geçici süreliğine çevrimdışı durumdadır ve tekrar aktif olacaktır.

Hizmet

Daima sizlere hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Çalışma saatlerimiz Hafta içi her gün ve Cumartesi günleri sabah 10:00 ile gece 01:00 arası, Pazar günleri ise saat 12:00 ile akşam 20:00 arasındadır. Pazar günleri saat 20:00’den sonra vereceğiniz chip satışı siparişinizin teslimatını personelimiz müsait oldukça gerçekleştirir. Ancak pazar günleri saat 20:00’den sonra vereceğiniz siparişlerin teslim edilmesi garantisini vermemekteyiz. Eğer aynı akşam siparişiniz teslim edilmez ise bir sonra ki günün sabahında siparişiniz teslim edilir.

Kalite

ADAchip ekibi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlar ile chip satışı hizmeti vermekteyiz. Uygun fiyatlarla birlikte birçok ödeme seçeneği, güvenli transfer ve hızlı teslimat hizmetimiz önceliğimizdir.

Rakamlarla ADAchip Chip Satışını ele alırsak: 10.000 Mutlu Müşteri. Ortalama Günlük 80 chip satışı sipariş sayısı. Ortalama günlük 35 mutlu müşteriye canlı destek hizmeti. Ortalama aylık 1T chip satışı.

Sosyal Medya

Facebook sayfamızı beğenerek anlık kampanya ve güncel bilgiler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Loading...