Cart

Her Hafta Sonu Chip Satışı Kampanyaları

Her hafta sonu başlattığımız chip satışı kampanyaları ile kullanıcılara memnun edici gelişmeler sunmaya devam etmekteyiz. Kitleler seçtikleri paketleri anında satın alabilmek ve ekibimiz güvencesi altında yer almak adına iletişimi elden bırakmamaktadır. Dilediğiniz herhangi bir paketi anında tedarik etmek ve aynı zamanda ekibimizin teknik desteklerinden faydalanmak ister misiniz?

Türkiye genelinde her gün ortalama 200 ila 300 bin civarı Türk oyuncu poker odalarına akın etmektedir. Fakat poker odalarında oyun oynamak ve rekabeti daha fazla arttırabilmek açısından Facebook chip satışı gibi eklentilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alanda önemsenen bir hizmeti sağlamak ve aynı zamanda daha fazla oyuncuya sesimizi duyurmak adına 2010 yılından bu yana çalışmaktayız. www.adachip.com adresine giriş yaparak, seçtiğiniz herhangi bir chip satışı paketini anında satın alma fırsatlarına ulaşın. Artık siz de bütçenize uygun olan bu paketler ile poker odalarında blöfler yapabilecek ve rekabeti yoğun bir şekilde yaşayarak, bu atmosferden ciddi anlamda etkileneceksiniz.

Adachip Günlük Binlerce Oyuncuya Teslimat Sunuyor.

Adachip, Facebook chip satışı hizmetlerinde günlük olarak binlerce oyuncusuna teslimatlar sağlamaktadır. Bu da çok daha güvenilir ve kalitesini ispatlamış olan bir firmadan teknik destek alınmasına yardımcı oluyor. Zira bu alanda günlük olarak oyuncuların akın ettiği ve onlarca farklı paketi, bütçesine uygun fiyatlandırmalardan seçtiği firmamızdan ek hizmetler almanızın tam zamanı! Hemen iletişim kurmak ve aynı gün teslimat güvencesinden faydalanabilmek adına seçiminizi yapmayı ihmal etmeyin.

Türkiye genelinden pek çok oyuncuyu tek bir çatı altında toplayan ekibimiz, bu alanda ki üst düzey çalışmaları ile markalaşmaya devam ediyor. Artık siz de seçtiğiniz paketi anında tedarik edebilmek ve ekibimizden destek almak adına chip satışı konularına ilişkin iletişim kurabilirsiniz. Çözüm odaklı çalışan ekibimiz ile beraber her geçen gün daha fazla oyuncunun ortak tercihi olmaktayız. Hala poker odalarında canlı yatırımlar yapmadınız mı? O halde hemen Facebook chip satışı için iletişim kurabilir, üst düzey bir firmadan destek alma şanslarına da bütünü ile erişebilirsiniz.

2 thoughts on “Her Hafta Sonu Chip Satışı Kampanyaları

  1. mhryeyt78

    Arkadaş ödeme yaptım dönüş yapar mısınız çip yuklenmedi

    1. chip satışı

      çipiniz yüklendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...