Cart

Kredi Kartı ile Chip Satışı

Kredi Kartı ile ister peşin, isterseniz de taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

3 Adımda Kredi Kartı İle Chip Satışı İçin:

1) ÜYE OL
Chip satın alabilmeniz için öncelikle yeni sitemize üye olmanız gerekiyor. Üyelik formunu doldurarak veya facebook ile giriş butonunu tıklayarak otomatik üye olabilirsiniz. Sitemize bağlanmak için buraya tıklayınız.

2) BAKİYE YÜKLE
Üye girişi yaptıktan sonra sipariş verebilmeniz için için öncelikle bakiye yüklemeniz gerekiyor. Kredi Kartı İle Ödeme seçeneğini tıklayın. Ödeme seçenekleri için buraya tıklayınız. Ödemek istediğiniz tutarı yazın ve devam butonuna tıklayın. Ödeme sayfasında ister tek çekim isterseniz de taksitle ödemenizi yapın. Bazı durumlarda güvenlik filtresine takılabilirsiniz. Bu sebeple site sizden kimlik doğrulaması talep edebilir. Tüm işlemleri başarılı bir şekilde yaptıtkan sonra site bakiyeniz yüklenir. Siteye geri dönüş yapınız.seçenekleriyle bakiye yükleyebilirsiniz.

3) SİPARİŞ VER
Bakiye yükleme işleminden sonra sipariş verebilirsiniz. Chip satışı siparişi verirken facebook bilgilerinizi yazarsanız transferinizi biz yapıyoruz. Eğer şifre paylaşımında bulunmak istemiyorsanız canlı destek üzerinden transfercilerimiz ile birlikte siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Transferiniz; eğer sıra yoksa 10 dk içinde yapılıp teslim edilir. Chip satışı ürünleri, fiyatları ve sipariş sayfası için buraya tıklayınız.

Kredi Kartı İle Chip Satışı için sonteklif mağazamız üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Sonteklif

Bir önceki yazımız olan New year offer 40% başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Loading...