Kredi Kartı ile Chip Satışı

1) Öncelikle web sitemize üye olmanız gerekiyor. Yeni Üyelik formunu doldurarak veya Facebook İle Gİrişi tıklayarak hiçbir form doldurmadan üye olabilirsiniz. Üyelik girişinden sonra sağ tarafta bulunan Bakiye Yükle butonunu tıklayınız.

1

2) Sipariş verebilmeniz için öncelikle bakiye yüklemeniz gerekiyor. Ne kadarlık alım yapacaksanız o kadar bakiye yükleyebilirsiniz. Kredi Kartı veya Banka Kartı ile Ödeme seçeneğini tıklayıp yüklemek istediğiniz tutarı yazınız ve DEVAM ET butonunu tıklayınız.

2

3) Karşınıza ödeme sayfası gelecek. Burada kart bilgilerinizi girerek ödeme yapmanız gerekiyor. Bazı durumlarda; Sonteklif.com tarafından kart sahibi olduğunuzu ispat etmek için sizi arayıp sorular sorabilirler.

3

4) Bakiye yükleme işleminiz başarılı sonuçlanırsa sitedeki bakiyeniz artacaktır. Bakiyeniz arttıktan sonra Zynga Oyun Fişi sayfasından sipariş verebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünün sağ tarafındaki kutucuğa adet yazıyorsunuz. Örneğin bir tane 100M almak istiyorsanız sadece 1 yazınız ve sayfanın en aşağısına ininiz.

4

5) Adet miktarından sonra sayfanın en altına transferin yapılmasını istediğiniz adres ve şifreyi ve mevcut chip miktarınızı yazıp sipariş verebilirsiniz.

5

6) Sipariş verdikten sonra sipariş takibiniz için Geçmiş Siparişlerim bölümündeki siparişinizin sağ tarafında bulunan Detay butonunu tıklayınız.

6

7) Sipariş detaylarınızı bu kısımdan inceleyebilirsiniz. Transfer durumu bölümünden son durumı takip edebilirsiniz. Ara sıra sayfa yenilemeniz yeterlidir. Teslim Edildi yazısını görene kadar sipariş verdiğiniz hesabın oyununu açmayınız.

7

, , , , ,

Kredi Kartı ile Chip Satışı

Kredi Kartınız veya Banka Kartınız ile ister peşin isterseniz de taksitli chip satışı alışverişi yapabilirsiniz.

taksit

Tüm Kredi Kartlarına tek çekim chip satışı

Tüm Banka Kartlarına tek çekim chip satışı

Akbank Axess Kartınız ile taksitle chip satışı

İşbank Maximum Kartınız ile taksitle chip satışı

Yapı Kredi World Kartınız ile taksitle chip satışı

Finansbank CardFinans Kartınız ile taksitle chip satışı

Garanti Bonus Kartınız ile taksitle chip satışı

Tüm Kredi Kartı ödemeleriniz 3D Security işlemi ile yapılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve kredi kartı ile chip satışı için buraya tıklayınız*.

* Madde 2 - Bakiye Yükle
, , , ,
X