Turn Poker Chip Fiyatları

Güncel Turn Poker Chip satış fiyatları için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve satın almak için satın al butonunu tıklayınız.

[button url=”http://goo.gl/qImCSt” target=”e.g. _blank or _self” style=”blue” size=”large”] Güncel turn poker chip satış fiyatları aşağıdadır. Satın almak için burayı tıklayınız. [/button]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
[button url=”http://goo.gl/qImCSt” target=”e.g. _blank or _self” style=”blue” size=”large”] Güncel turn poker chip satış fiyatları yukarıdadır. Satın almak için burayı tıklayınız. [/button]

, ,

Turn Poker

Turn Poker, 2012 yılında kurulan Turn Games tarafından geliştirilmiş Texas Holdem Poker oyunudur. Turn Games, her geçen yıl sektöründe büyük bir gelişme gösteren lider firmalardan biri haline geldi. Bugün, dünya genelinde çok sayıda oyuncuya sahip oyunlara sahip. Turn Games, oyunlarla birlikte 3 milyon oyuncuya hitap ediyor ve her geçen gün gelişiyor. Ve yenilikçi fikirlerle sektörü aydınlatmaya devam eden bir şirket olmaya devam edecektir.

Turn Poker; Tüm çevrimiçi poker oyuncularına meydan okuyun! Arkadaşlarınız veya diğer oyuncular ile turn poker oynayabilirsiniz. Turn Poker günün her saatinde, çeşitli turnuvalarla ve bol kazançla doldurulur!

– Tüm rakiplerinizi yenip potu patlatın. Paranın hepsini!
– Kazanılan tüm paraları kasaya kaydedin.
– Özel masaları ayarlayın ve özel oyunlar oynayın.
– Ücretsiz turnuvalara katılın.
– Oyun geçmişinizi kontrol edin.

Hangi platformda Turn Poker oynamak isterseniz aşağıda ki seçenekleri kullanabilirsiniz.

[alert style=”yellow”] Güncel Turn Poker Chip Satış Fiyatlarını görmek için burayı tıklayınız. [/alert]

, ,

Turn Poker Chip Satışı

ADAchip ekibi olarak Turn Poker Chip satışı konusunda da hizmetimiz devam etmektedir. En uygun fiyatlar ile turn poker chip satın alabilirsiniz. Turn poker chip satışında facebook adres veya şifrenizi vermeye gerek yoktur. Teslimat otomatik yapılmaktadır.

Turn Poker Chip satışı fiyatları bildiğiniz üzere günlük olarak değişmektedir. Bazen gün içerisinde de fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Aşağıda listelenen fiyatlar gün başlangıç fiyatlarıdır.

06 Mart 2016 Tarihi İtibari ile Turn Poker Chip Satışı Fiyatları:

100 Milyon Turn Poker Chip = 14,80 TL
250 Milyon Turn Poker Chip = 37 TL
500 Milyon Turn Poker Chip = 74 TL
1 Milyar Turn Poker Chip (1B) = 148 TL

Tüm Güncel Turn Poker Chip Satışı Fiyatları için Tıklayınız.

DİKKAT: Sürekli alışveriş yapan sürekli müşterilerimize çok özel fiyatlandırmamız vardır. Özel fiyatlar için üye girişi yaptıktan sonra indirimli fiyatları görebilirsiniz.

Uyarı: Yukarıda ki chip fiyatları gün başlangıç fiyatlarıdır. Gün içerisinde fiyatlarda düşüş/artış olabilir. Anlık güncel chip fiyatlarını görmek için sitemiz üst menüde ki chip satışı linkini tıklayınız.

, ,
X