Chip Satışı Durduruldu (21 Şubat 2015)

Bildiğiniz üzere masa bulucu eklenti sayesinde masalarda buluşup transferleri tamamlıyorduk. Dün gece masa bulucu eklentisinde ki problem sebebiyle masalarda buluşamadığımız için transferleri yapamıyoruz. Masa bulucu eklenti düzeltilene kadar transferler durdurulmuştur. Sorun giderildiğinde sitemizden duyuru yapılacak ve satışlar devam edecektir.

21.02.2015

,

Yurt Dışına Chip Satışı

Yurt dışından zynga poker chip satın alabilirsiniz.

Almanya, İngiltere, İsveç, Fransa, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri ve Danimarka da yaşayan müşterilerimiz ağırlıklı olmak üzere her gün yurt dışına chip satışı yapmaktayız. Yurt dışı chip satışı ödemeleri sadece western union ile alınmaktadır. Canlı destek hattına bağlanarak almak istediğiniz chip miktarına karşılık gelen euro veya dolar hakkında bilgi alabilirsiniz. Western union ile nasıl ödeme yapacağınızı alışverişin nasıl tamamlanacağını canlı destek ekibimizden öğrenebilirsiniz.

Germany, England, Sweden, France, Belgium, United Arab Emirates mainly to customers living in Denmark and abroad, chip sales are made each day. Overseas chip sales are taken by western union payments only. Live support line, corresponding to the amount of chips you want to connect to euros or dollars can get information about. How you will pay by western union shop you can find out how to complete our live support team.

You do not speak Turkish? Click here to navigate our site in English

Chip Fiyatları – 26 Eylül 2014

26 Eylül 2014 tarihi itibari ile chip fiyatlarında indirim yapılmıştır. Kısa sürecek olan bu güzel fiyatları kaçırmayın..

50 Milyon Chip 10 TL
130 Milyon Chip 20 TL
220 Milyon Chip 30 TL
320 Milyon Chip 40 TL
420 Milyon Chip 50 TL
520 Milyon Chip 60 TL
605 Milyon Chip 70 TL
695 Milyon Chip 80 TL
780 Milyon Chip 90 TL
870 Milyon Chip 100 TL
1000 Milyon Chip 115 TL
2000 Milyon Chip 230 TL

Detaylar için :

Chip satışı nasıl oluyor ? 

ADAchip sizlere güzel bir haftasonu geçirmeniz dileği ile çok özel fiyatlarla oyun keyfinize devam etmeniz için chip satış fiyatlarında büyük indirim yapmıştır. Birçok ödeme yöntemi ile chip satın alabilirsiniz. Bunlar ATM Kartsız İşlem, Banka Ödemesi veya Kredi Kartı ile chip satın alabilirsiniz. Tüm detaylar sitemizde mevcuttur.

, , ,

Zynga Chip Satışı

Chip Satışı deyince akla gelen tek isim ADAchip kesintisiz chip satışlarına devam ediyor. ATM Kartsız işlem ile ödeme, Banka Havalesi / EFT ve Kredi Kartı ile peşin veya taksitli olarak chip satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla güvenlı, hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz hizmet vermeye devam ediyor.

Güncel chip fiyatları için sitemizin sağ tarafındaki menüleri kullanabilirsiniz.

,
X