Cart

Transfer Süreleri ile Bilgilendirme

Değerli ADachip müşterileri;

Son zamanlarda canlı destek ekibimize ve facebook sosyal sayfamızda yapılan yoğun yorum ve şikayetler üzerine chip satışında aktarım sürelerinin uzunluğu hakkında detaylı bilgilendirme yapmak için bu yazımızı hazırladık.

Chip satışı sonrası transfer sürelerinin uzunluğunun iki sebebi vardır. Bunlardan birincisi olan siz değerli oyun sever müşterilerimizi korumak içindir.

1 – Transfer sistemimiz değişti.

Chip satışı transferinde transfer sistemimizde yıllardır yaptığımız transfer sistemini tamamen değiştirdik. Uzun uğraşlar ve deneme yanılma yöntemiyle yeni bir stil ile yaptığımız transfer sayesinde hesabınızın ceza alma ihtimalini (ban/doh) neredeyse % 80 düşürdük. Son 1 aydır geçiş yaptığımız yeni transfer sistemimizde müşterilerimizden olumsuz geri dönüş neredeyse %99 durmuş durumda.

Bu yeni transfer stilimiz transfer sürelerini biraz uzatmaktadır. Diğer satıcılar gibi tek elde teke tek masada arttır/kaç yöntemi ile değil tamamen doğal oyun oynayarak size kazandırma ve ek yöntemlerimiz ile aktarım yapılmaktadır. Bu transfer stilimiz transfer süreçlerini ve dolayısıyla chip siparişiniz de bekleme sürenizi uzatsa da bu şekilde aktarımlara devam edeceğiz. Hesabınızın güvenliği bizler için daha önemli olduğu ve paranızın boşa gitmemesi için yaptığımız bu transferler stili bekleme sürenizi uzatsa da siz değerli müşterilerimizin güvenliği içindir.

2 – Ufak masaların bulunamaması/hemen dolması.

Chip satışı transferinde hesabınızdaki mevcut chip miktarına göre arttırarak transfer yapmaktayız. Bildiğiniz üzere normal oyunda aynı masalara hesapları getirmek mümkün değil. Transferi yapmamızı sağlayan transfer programı sayesinde hesapları aynı masada buluşturuyoruz. Ancak masaya oturur oturmaz sistem masaya yeni oyuncular atmaktadır. Bu da sürekli masa değişikliği gerektirmekte ve aktarım sürecini uzatmaktadır. Özellikle 200k/400k altındaki masalarda bu yoğunluk çok fazla yaşanmaktadır. 200k/400k ve üstü masalarda bu sorun çok az olmaktadır. Dolayısıyla hesabınızda 4M ve üstü chip varsa aktarım süresi çok daha kısa ve güvenli olmaktadır. Bu sebeple hesabında 4M ve üstü chip olan siparişlerde öncelik tanımaktayız.

[alert style=”green”]Oyun hesabınızın güvenliği ve uzun ömürlü olması için lütfen hesabınızda siparişten önce en az 4 milyon chip bırakınız. Anlayışınız için teşekkürler. Hepinize Bol Şanslar![/alert]

7 thoughts on “Transfer Süreleri ile Bilgilendirme

 1. murat

  Açıklamanız için teşekkürler. işinizden de çok memnunum hayırlı işler.

 2. 05344657363takiyanus

  neden çip alamıyorum paramı yatırdıgım halde halen beklıyorum 3 gun dur ust uste aldım şimdiki problem nedır bılgılendırımısınız

  1. chip satışı

   14:49 da sipariş vermişsiniz. 15:29 da çipiniz atılmış hangi siparişten bahsettiğinizi anlayamadık.

 3. 05344657363takiyanus

  abı bır buçuk saat beklemedeyım hergun 1 2 b alıyorum hep beklıyorum lutfen seebı nedır

  1. chip satışı

   14:49 da sipariş vermişsiniz. 15:29 da çipiniz atılmış hangi siparişten bahsettiğinizi anlayamadık.

 4. 05344657363takiyanus

  lutfen bır cevap aalabılırmıyım ??????

  1. chip satışı

   14:49 da sipariş vermişsiniz. 15:29 da çipiniz atılmış hangi siparişten bahsettiğinizi anlayamadık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...