Cart

Ucuz Chip Satış

Hepinizin güzel bir hafta geçirmesi dileğiyle haftanın ilk günü indirimli chip satış fiyatları ile ADAchip ekibi hizmetinize başlamıştır. Chip satışı alışverişi yapmanız için tam zamanı!

Chip satışı fiyatları bildiğiniz üzere günlük olarak değişmektedir. Bazen gün içerisinde de fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Aşağıda listelenen fiyatlar gün başlangıç fiyatlarıdır.

ADAchip güvencesi ile chip satışı alışverişi yapabilirsiniz. Doların yükselmesi ve piyasada ki chip azlığı sebebiyle fiyatların çok yüksek olmasına rağmen siz değerli müşterilerimiz için elimizden geldiğince en uygun fiyatlar ile chip satışı yapmaya çalışıyoruz. Bu sebeple kısa vadeli olarak fiyatlarda gün içerisinde anlık değişimler olacaktır.

24 Ağustos 2015 Tarihi İtibari ile Chip Satışı Fiyatları:

100 Milyon Chip = 18 TL
250 Milyon Chip = 41,5 TL
500 Milyon Chip = 78,75 TL
1 Milyar Chip (1B) = 155 TL

Tüm Güncel Chip Satışı Fiyatları için Tıklayınız

DİKKAT: Sürekli alışveriş yapan sürekli müşterilerimize çok özel fiyatlandırmamız vardır. Özel fiyatlar için üye girişi yaptıktan sonra indirimli fiyatları görebilirsiniz.

Tüm chip satışı ürünleri için sağ taraftaki chip fiyatları linkini tıklayınız.
Detaylar için tıklayınız: Chip Satışı

Uyarı: Yukarıda ki chip fiyatları gün başlangıç fiyatlarıdır. Gün içerisinde fiyatlarda düşüş/artış olabilir. Anlık güncel chip fiyatlarını görmek için sitemiz üst menüde ki chip satışı linkini tıklayınız.

Loading...