Cart

Ucuz Chipi Kaçırma

Hepinize İyi Pazarlar. Güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle..

Geçici sürecek ucuz chip satışı fiyatlarından yararlanmak için hemen alışveriş yapabilirsiniz.

Banka Ödemesi ATM Kartsız İşlem, Havale ve  Kredi Kartı İle Chip Satışı. İster tek çekim isterseniz de taksitle.

Chip satış fiyatlarında bugün itibari ile biraz daha düşüş olmuştur. Güncel chip satış fiyatları aşağıda listelenmiştir. Ucuz chip satış fiyatlarının kısa soluklu olacağını tahmin etmekteyiz. Bu sebeple oyun keyfinize aralıksız devam etmek için bu sıralar chip satın almanızı tavsiye ederiz.

Ban ve ceza riskini azaltmak için chip siparişi vermeden önce hesabınızda en az 2 milyon oyun fişi bırakmanızı tavsiye ederiz. Eğer hesabınızda chip yok ise sistemden chip alabilir veya bizden 10 TL lik Facebook Oyun Kartı alarak 2 milyon oyun fişi yüklemesi yapabilirsiniz. Kart yüklemesinden sonra bizden chip siparişi verebilirsiniz.

Chip satışı fiyatları bildiğiniz üzere günlük olarak değişmektedir. Bazen gün içerisinde de fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Aşağıda listelenen fiyatlar gün başlangıç fiyatlarıdır.

22 Mayıs 2016 Tarihi İtibari ile Chip Satışı Fiyatları:

100 Milyon Chip = 17,5 TL
250 Milyon Chip = 39 TL
500 Milyon Chip = 72,5 TL
1 Milyar Chip (1B) = 145 TL

Tüm Güncel Chip Satışı Fiyatları için Tıklayınız

DİKKAT: Sürekli alışveriş yapan sürekli müşterilerimize çok özel fiyatlandırmamız vardır. Özel fiyatlar için üye girişi yaptıktan sonra indirimli fiyatları görebilirsiniz.

Tüm chip satışı ürünleri için sağ taraftaki chip fiyatları linkini tıklayınız.
Detaylar için tıklayınız: Chip Satışı

Uyarı: Yukarıda ki chip fiyatları gün başlangıç fiyatlarıdır. Gün içerisinde fiyatlarda düşüş/artış olabilir. Anlık güncel chip fiyatlarını görmek için sitemiz üst menüde ki chip satışı linkini tıklayınız.

Loading...