Cart

1 – Chip Satışı Nasıl Oluyor ?
Bu konu ile ilgili detaylı bilgiyi Chip Satışı ve Fiyatları başlıklı sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Sayfaya bağlanmak için buraya tıklayınız.

2 – Transfer Nasıl Yapılıyor ?
Özel transfer sistemimizden kaynaklı transferden dolayı ceza veya hesabınızın askıya alınması mümkün değildir. Transferden sonraki zamanlarda eğer ceza alır veya hesabınız hesabınız askıya alınırsa bu sizden kaynaklı sebeplerdir. Bu sebepler aşağıda listelenmiştir ancak bu sebepler haricinde en önemli etkenlerden biri de chip satın aldığınız zaman hesabınızda ki mevcut chipin çok olmasıdır. Bu yüzden chip satın almadan önce hesabınızda chip bırakmanızı tavsiye ederiz. Eğer chipiniz yoksa oyun kartı alabilirsiniz.

3 – Zynga Poker Hesabının Askıya Alınması ve Ceza Alma Sebepleri ?
ceza1
Banned (Yeşil Ekran): Hesabınızda aşağıdaki resimde bir yazı çıkıyorsa kalıcı olarak hesabınız askıya alınmıştır. Zynga’ya itiraz edebilirsiniz. Askının kaldırılması düşük ihtimaldir.
ceza2
Geçici Ceza: H
esabınızda aşağıdaki resimde bir yazı çıkıyorsa ceza almışsınız ve hesabınız geçici olarak askıya alınmıştır. Madde 1’i seçerseniz kuralları okuduğunuzu, cezayı kabul ettiğinizi varsayarak hesabınızdaki tüm chipin % 10 u iade edilecek şekilde hesabınız geri açılır. (İade edilen maksimum chip 1 milyon chipdir) Madde 2’yi seçerek itiraz edebilirsiniz. İtiraz formunda üyelik e-posta adresinizi, doğum tarihinizi ve eklemek istediğiniz söyleyeceğiniz birşeyler varsa yazıp gönderin. Size support ekibi tarafından e-posta yoluyla olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılacaktır. Üyeliğinizin bağlı olduğu e-posta kutusunu kontrol ediniz.

Ceza Sebepleri

 •  Amatörce yapılan chip aktarımı / takım oyunu.
 • Sohbetten hakaret, küfür, şiddet, porno içerikli veya profil resmi veya nickler.
 • Oyunu etkileyecek ek programlar kullanma, Kasıtlı olarak bağlantı kesme.
 • Zynga hizmet şartları ihlalleri. Zynga hizmet şartları için tıklayınız.

Dikkat: Nisan 2018 Tarihi itibari ile zynga chiplere el koyarak hesaplara ceza vermektedir. Banned DOH vs. işlemi yoktur. Hesabınıda ki chipi sıfırlamaktadır.

4 – Hesabınızın Askıya Alınmasını veya Ceza Almayı Engellemek İçin Yapmanız Gerekenler
Aynı tarayıcı üzerinden sadece bir tane zynga texas holdem hesabı açın. Aynı bilgisayar üzerinden birden fazla znga texas holdem hesabı kesinlikle açmayınız. Bir başka hesap açacaksanız mevcut açık olan oyunu kapattıktan sonra tüm tarayıcı geçmişinizi tamamen temizlemeniz gerekmektedir. Bunun için yardımcı programlar vardır. CCleaner isimli program bu konuda size yardımcı olacaktır. Tamamen Türkçe olan ve bilgisayar performansınızı da arttırmada size yardımcı olacak Ccleaner programını kurmanızı tavsiye ediyoruz.

 • Hesabınızdan kimseye transfer yapmayınız.
 • Oyun içerisinde sohbetten küfürlü konuşmayın, bir başka arkadaşınızla ortaklaşa aynı masada oyun oynamayınız.
 • Hesabınızda mümkün olduğunca en az 4M-10M arası oyun chipi (fişi) bırakınız. Bizden satın alım sırasında ban riskinizi azaltacaktır.
 • Mümkün olduğunca haftalık/aylık olarak znga texas holdem üzerinden chip alınız veya zynga oyun kartı ile yükleme yapınız. Bunu tavsiye etmemizin sebebi sistemden chip aldığınız zaman hesabınıza biraz daha törelans gösterilmesidir.[/toggle]

5 – Chiplerim Çalındı / Hesabım Askıya Alındı Nasıl İtiraz Ederim ?
Çaldırdığınız oyun chiplerinizi (fişi) şikayet ederek geri alabilirsiniz. Bunun için zynga support ekibine yazmanız gerekiyor. Zynga support ekibiyle görüşmek için chip çalınan hesabınıza ait e-posta adresinizin aktif olması ve kullanabiliyor olmanız gerekiyor. Zynga support sayfasına bağlanmak için buraya tıklayınız.

Bağlandığınız sayfada sağ tarafta BİZİMLE İLETİŞİM KURUN yazısını tıklayın.

1) Uygulama: Zynga Poker

2) Platform: Bilgisayar ise Web, Cep telefon ise işletim sistemine göre seçim yapın.

3) Sorun: Game Play

4) What device were you playing with? : Oyun oynadığınız cihaz ve türü.

5) What device model do you have? : Cihaz modeli

6) Ad, soyad, e-posta bilgileriniz.

7) What is your Game ID or Username? : Oyun oynadığınız hesabın e-posta adresi.

8) Time of Issue :  Ne kadar süredir oynadığınız. Boş bırakabilirsiniz.

9 ) What Language do you want support in? : Dil seçimi. İngilizce seçiniz.

10) Sorunuzu yazıp gönderiniz. İngilizce yazmanız tercih sebebidir. Google translate kullanarak yazabilirsiniz.

Cevap e-posta adresinize gelecektir.

6 – Facebook Hesap Güvenliğimi Nasıl Sağlarım ?
A) Gizlilik Ayarları
Facebook hesabınızda en sağ üstte Ana Sayfa yazısının sağındaki oku tıklayıp “Gizlilik Ayarları“nı tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada “Nasıl Bağlantı Kurarsın” seçeneğinden “Ayarları Düzenle”yi tıklayınız. Seçeneklerden “Herkes” olan kutucukları “Arkadaşlar” veya “Sadece Ben” olarak değiştiriniz.

B) Hesap Ayarları
Facebook hesabınızda en sağ üstte Ana Sayfa yazısının sağındaki oku tıklayıp “Hesap Ayarları“nı tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada sol taraftan “Güvenlik” yazısını tıklayın. Üçüncü satırda yazan “Giriş Onayları” yazısının sağındaki “Düzenle”yi tıklayın. “Tanınmayan bir bilgisayar ya da cihaz hesabıma erişmeye çalıştığında bir güvenlik kodu girmem istensin” kutucuğunu işaretleyin, Burada cep telefonunuzu gireceksiniz, daha sonra cep telefonunuza gelen onay kodunu girip telefonunuzu onaylayacaksınız. Ve bu sayede artık şuanda kullanmış olduğunuz bilgisayar hariç bir yerden hesabınıza birisi girmeye çalışır ise size cep telefonunuz ile sms kodu gelecektir. Bu kodu girmeden birisi şifrenizi dahi bilse hesabınıza giremez. Siz bile bundan sonra kendi bilgisayarınız haricinde başka bir bilgisayardan giriş yapmaya çalıştığınızda cep telefonunuza gelen onay kodunu girmeden hesabınıza erişemezsiniz. Not: “Tanınmayan bir bilgisayar ya da cihaz hesabıma erişmeye çalıştığında bir güvenlik kodu girmem istensin” kutucuğunu tıkladığınızda “Lütfen tarayıcı ayarlarını kontrol et” uyarısı alıyorsanız bu işlemi yapamazsınız. Bu işlemi yapmanız için 1-2 hafta boyunca aynı bilgisayar, aynı ip ve aynı tarayıcı üzerinden hesabınıza giriş yapın. Bunu yaptıktan sonra sms ile giriş onayı sizin hesabınızda da aktif olacaktır. En üstte bulunan Güvenli Gezinme seçeneğini de açmanızı tavsiye ediyoruz.[/toggle]

7 – Tavsiyeleriniz nelerdir ?
6. Maddedeki A ve B seçeneklerinde yazılanları yaptıktan sonra hesabınız büyük oranda güvenli hale gelmiş olacaktır. Ayrıca aşağıdaki bilgileri de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz;

 1. Mesaj veya bildirim olarak gelen; bonus kazandınız, hesabınız kapatılacak, günlük bonus, vs. içerikli hiçbir yazı veya bağlantıyı tıklamayın.
 2. Tanımadığınız kişilerden gelen özellikle bayan profillerinin arkadaşlık isteğini kabul etmeyiniz. Mesajlarını okumayınız.
 3. Tanımadığınız kişilerin yazdığı bağlantıları tıklamayınız.
 4. Her zaman güncel bir anti virüs kullanınız. Ücretsiz bir antivirüs olan AVG Antivirüsü indirip bilgisayarınıza kurmak için buraya tıklayınız.
 5. Facebook üzerinde bir bağlantı tıkladığınızda, veya birisinden gelen bir mesaj vs. Facebook üzerindeyken tekrar bir sayfaya yönlendirip E-Posta ve Şifrenizi isteyen bir sayfa ile karşılaşırsanız kesinlikle girmeyiniz. Facebook E-Posta ve Şifrenizi sadece www.facebook.com bağlantısı üzerindeyken yazın. Bunun haricinde hiçbir şekilde E-Posta ve Şifrenizi facebook’un içinde dahi olsanız girmeyiniz.
Loading...