Adachip, Ağustos ayı itibariyle Türkiye’nin en çok chip satışını gerçekleştiren platform konumunda yer alıyor! 2017 yılı itibariyle binlerce yeni müşteri ağına hizmet veren ve bu alanda ön plana çıkan firmamız, ödemelerden hemen sonra teslimat hizmetlerini sunarak oyuncularını memnun etmesini biliyor. Bu süreç zarfında ise alternatif ödeme yöntemlerinden faydalanmak ve hizmetleri bu aşamada başarıya ulaştırmak söz konusudur. Kitlelerin büyük bir kesimini ilgilendiren bu hizmetimiz, 24 saat boyunca canlı destek platformu üzerinden sunuyor.

Her bütçeye hitap eden paket seçenekleri sunuyor ve bu sayede sizlere eşsiz bir hizmetin kapılarını aralamayı da ihmal etmiyoruz. Tercihinizi hemen bizlerden yana kullanmak ve ucuz chip satışı konusunda marka olan firmamızdan hizmet edinebilmek açısından hemen iletişim kurmayı ihmal etmeyin. tamamen çözüm odaklı çalışıyor, bu hizmet anlayışı ile beraber sizlerin bir kademe ön planda yer almasına fırsat tanıyoruz. Böylelikle chip satışı konusunda en üstün hizmetlerin kapılarını aralayabiliyorsunuz.

24 Saat Hızlı Teslimat Avantajı!

Adachip ailesi olarak müşterilerimize her an ödemelerden sonra teslimat imkanları sunabilmek adına çalışıyoruz. Aktif olarak ‘ucuz chip satışı’ hizmetlerinde 10 seneyi aşkın süredir piyasada yer alan firmamız, yakalamış olduğu üstün başarı ortalaması ile beraber Türkiye’de ki tüm poker oyuncularını tek bir çatı altında ağırlamayı ihmal etmemektedir. Hemen tercihinizi yapmak ve üst düzey bir hizmeti tarafımızdan temin alabilmek açısından iletişim kurabilir, bu sayede marka değeri çok daha yüksek olan bir platformun garantisi altında yer alabilirsiniz.

Her yıl düzenlenen kampanyalı süreçler ile oyuncularımızı memnun ediyor ve bu yakalanan enfes hizmetle bir kademe ön planda yer almanıza olanak tanıyoruz. Chip satışı denildiği zaman birçok oyuncu adayı tarafından ortak tercih konumunda yer alan firmamız, sınırlarını hep bir kademe daha üst pozisyonda tutabilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Bu gelişimi ile öne çıkan Adachip ailesi, yakaladığı hizmet sınırları ile beraber günden güne oyuncular tarafından da tercih edilen bir platform olarak görülüyor. Ucuz chip satışı ve çok daha fazlası bu adreste!

Bir önceki yazımız olan Adachip Poker Chiplerinde Eşsiz Fiyatlar! başlıklı makalemizde chip satın al ve zynga chip hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir