Cart

Yılbaşına Özel Fiyatlar ile Ucuz Chip Satışından Yararlanın

Adachip ailesi her yıl olduğu gibi, bu sene de 2018 yılına girerken oyuncularına ucuz chip satışı vaat ediyor. Binlerce oyuncu alışverişlerini hesaplı fiyatlardan yapmak ve birbirlerine meydan okumak için giriş yaptığı bu platformda dilediği gibi ürünler satın alabilmektedir. Her poker odalarında geçerli ve dilediğiniz gibi yatırım yapabileceğiniz chipler ile rekabetin düzeyini daha üst evrelere çıkartın. Ödeme yöntemleri konusunda birçok alternatif sunan Adachip, 24 saat boyunca ödemelerin hemen ardından teslimat güvencesi vermektedir.

Tek tıkla iletişim kurmak ve aynı zamanda üst düzey bir hizmete ulaşabilmenizi sağlamak adına buradayız. Günden güne oyuncuları memnun edebilme konusunda makul hizmetlerini aktaran bu platform ile kesintisiz oyun oynama şanslarına ulaşın. Facebook chip satışı ve diğer pek çok oyuna ilişkin yatırım alanları oluşturmak ve oyuncuların yüzünü güldürmek adına çalışıyoruz. Bu sayede kitleler yatırımlarını her an sağlayabilmekte ve anında satın aldıkları ucuz chip satışı ile odalarda oyun oynayabilmektedir.

Poker Odalarında Rekabeti Facebook Chip Satışı ile Sürdürün

Facebook odalarında rekabeti sürdürmek ve avantajlı fiyatlardan ürün satın almak adına hemen bizi tercih edin. Bu sayede Facebook chip satışı ve birçok diğer hizmet seçeneğini gözden geçirme güvencesi veren ekibimiz, her geçen gün çok daha fazla oyuncuyu memnun etmekten geri kalmıyor. Kesintisiz olarak yatırımları sunabilmek ve platformlarda oyun keyfini yaşayabilmek adına 2010 yılından bu yana sınıfının lideri olan ekibimizden ürünler tedarik edin.

Ucuz chip satışı ile gündeme gelen ekibimiz banka havalesi ve EFT, ATM’den ödeme, kredi kartı ile ödeme, cep bank ödemesi ve yurtdışı ödeme kanalları ile para transferi yapmanıza olanak tanıyor. Böylesi bir hizmet ile beraber pek çok oyuncunun yüzünü güldüren ekibimiz, hedef çıtasını hep bir basamak yukarı taşımaktan da geri kalmamaktadır. Tercihinizi buna göre yaparak anında iletişiminizi kurun, bu sayede Facebook chip satışı başta olmak üzere birçok fırsattan anında faydalanın.

Bir önceki yazımız olan Adachip ile Yılbaşına Chip Satın Alarak Girin başlıklı makalemizde chip satın al ve facebook chip satışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Loading...